Hears of İron 4 Ses ve Türkçe Yama Paketi

Hears of Iron IV Türkçe Yama

Hearts of Iron IV Paradox Development Studio tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından yayımlanan strateji oyunu. Hearts of Iron III’ün devam oyunudur, diğer Hearts of Iron serisi oyunları gibi II. Dünya Savaşı’na odaklanır.
Oyun içerisinde 2. dünya savaşının alevlenmesi ile birlikte tüm dünya üzerinde ister savaşa katılın isterseniz dış devletlerin durumunu gözetleyin.Oyunun oynayışı ileri derece bir strateji gerekmektedir.Bunu açacak olursak örneğin çöl bölgesinde sıcağa dayanıklı bir asker,dağlık alanda dağcı komandolar gibi birçok özelliği ayrı ayrı ayarlamanız gerekiyor. 
 
 

Oyunun bakış açısı tepeden görünüme sahip.Oyun içerisinde sağlam bir aksiyon arıyorsanız 2.dünya savaşında ana role sahip Almanya (Nazi Almanyası) Rusya (Sovyetler Birliği) ülkelerinden birini seçebilirsiniz.Ayrıca oyun yapısı gereği çok fazla detay olduğundan dolayı askerlerinizide bölge iklimine göre ayarlamanız gerekiyor.Sıcaklıkta ve soğukta savaşamaması gibi birçok nedenleri barındırabiliyor.

Siyasi tutumunuz da çok önemli, doğru bir siyasetin etkisi, as bir pilottan veya dahi bir generalden çok daha fazla oluyor. Kaynak kullanımı ve lojistik oyunun en temel meselesi. İnsan kaynağınızı doğru kullanmanız ve sivil yatırımlar ile askeri yatırımlar arasındaki dengeyi kurabilmeniz çok önemli 

Her ülke çeşitli artı ve eksileri de beraberinde getiriyor. Almanlar planlama ve organizasyonda öne çıkarken, Japonlar daha sağlam fabrikalar ve milli
duygularıyla kendini gösteriyor. Türkiye gibi savaşın asıl aktörü olmayan ülkeler ise ortak bir karaktere sahip.

Ülke içerisinde siyaseti kontrol ederken darbeyede dikkat etmelisiniz 🙂 Ülke içerisinde kargaşaya sebep olmak ülke topraklarınızın 2 ayrı kısma bölüneceği anlamına geliyor.

Havadan Karadan Denizden yapacağınız çıkartmalar ile tüm dünyanın hakimi olun.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit ya da yenisi

  • İşlemci: Intel Core 2 Quad Q9400 @ 2.66 GHz / AMD Athlon II X4 650 @ 3.20 GHz.

  • Bellek: 4 GB RAM.

  • Ekran Kartı: ATI Radeon HD 5850 or NVIDIA GeForce GTX470 with 1GB VRAM.

  • DirectX: Sürüm 9.0c.

  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan.

 

Yayınladığımız yamaya gelecek olursak yama içerisinde ses paketi ve türkçe dil desteği bulunmaktadır.İndirmiş olduğunuz dosyaları oyunun kurulu olduğu klasöre atmanız yeterli olacaktır. 

Oyun içi video ve ekran görüntüsü

Yama indirme Linkleri

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: