Mound and Blade 2 Bannerlord CO-OP Geliyor !

Mount & Blade II: Bannerlord, Orta Çağ temalı bir rol yapma oyunu olan Mount & Blade serisinin bir oyunudur. Oyun, Türk firması TaleWorlds tarafından geliştirilmiştir. Oyunun uzun yıllarca çıkmaması, hayran kitlesi arasında bir fenomen haline gelmişti. Oyun Steam’de Ekim 2016’da açıklanmıştır.Fakat çıkış tarihi oldukça uzun sürmesinden dolayı iyice merak uyandırmaya başlamıştı.

30 Mart 2020 tarihi ile birlikte bu bekleyiş son buldu.Oyunun çıkması ile birlikte yüksek satış rekorları kıran serinin 2. oyunu mound blade bannerlord oyun severlerin beğenisini almaya devam ediyor.Oyun henüz betada olmasına rağmen gerçekçi oynayışı ve göz kamaştırıcı grafikleri ile cheviri ekibinin hedefine girmiş durumda.Ancak oyunun resmi olarak Türkçe yayımlanmasından dolayı elimizden pekde birşey gelmiyor 🙂 

Oynayış açısından yüksek el becerisi gerektiren serinin 2. oyunu oyuncu vuruş mekaniği olsun savaş efekleri ve hikaye açısından ilk oyun ile arasına yüksek bir fark atmış durumda.

 

Yapımcı firma TaleWorlds’ün yaptığı açıklamaya göre hikaye moduna co-op desteği geleceği duyruldu.Oyunun çıkış tarihine yetişmeyeceğinden dolayı daha sonrasından gelecek geliştirme paketi ile oyuna dahil olacağı yapımcı fırma tarafından resmen açıklandı.

Co-op desteği ile kendi krallığınızı kurarak diğer krallıklara meydan okuyabilirsiniz. Yerlerimizi ayırdık ve gelecek haberleri bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: