GTA 6 Hakkında Yeni İddaa

Rockstar Games’in yeni yıl hediyesi tüm GTA 6 bekleyenlerin kafasını karıştırdı!Oyun içerisinden olmasa da göndermiş olduğu hediye içerisinde Kolombiya bayraklı kıyafet gelmesi oyununun belirtilen ülkede geçeceğine dair şüphe uyandırmaya başladı.
 
Rockstar Games’in 2013 yılında piyasaya sürmüş olduğu GTA 5 oyuncular arasında sürekli güncelleme gelmesi oyun içerisine yeni eklenen heistler ve ek paketlerden dolayı halen oynanma süresini yüksekte tutuyor.Bu durumdan ötürü tüm oyun dünyası gözlerini GTA 6 oyununa çevirmiş durumda.
 
Rockstar Games’in tüm GTA serilerinde yapmış ve benimsemiş olduğu bir prensip mevcut,yapım aşamasında oyun ile ilgili herhangi bir görsel yayınlaması bir bildiri yapmaması gibi birçok neden halen GTA 6 hakkında net bir bilgiye sahip olmamamıza neden olmakta.GTA 6 nın 2019 yılı içerisinde duyurulmasını beklerden artık son kalan umutlarda birmiş durumda 2020 yılı için heyecanlı bir bekleyiş içerisindeyiz.
 
 

ROCKSTAR GAMES'İN HEDİYE PAKETİ

Resmi inceleyecek olursak Rockstar Games’in daha önce böyle bir hediye içerisine girmediğini çalışma dahi yapmadığını biliyoruz,varsayım olarak ilerlediğimizde görsel;

  • GTA 6 için ufak bir görsel
  • Kolombiya’da yeni bir ofis

her iki ihtimalide göz önüne alabiliriz biliyorsunuz ki Rockstar Games’in çoğu ülkede çalışma ofisi bulunuyor ve bunların içerisinde de her ofisin kendine ait logoları mevcut Amerika için farklı bir logo kullanırken başka bir ülkede ofisin farklı bir renkli logosunu kullanmakta.

İlk iddamızı ele alıcak olursak oyunun tanıtımı veya oyun ile bilgi vermeksizin Rockstar Games tarafından GTA 5 oyununa gelen bir tanıtım videosun da olaylardan alakasız bir şekilde Güney Amerika haritası bulunmaktaydı.

 

Şimdi bu görsel ile GTA 5’e gelen tanıtım videosunu ele aldığımız zaman oyunun Kolombiya’da geçmesi yüksek bir ihtimal.Fakat Rockstar Games tarafından net bir açıklama gelmediği sürece kesin bilgi edinmemiz mümkün değil.Tüm gözler 2020 yılı içerisinde yapılacak olan açıklamalarda.

 

GTA 6 Hakkında Yeni İddaa” için bir yorum

  • 29 Aralık 2019 tarihinde, saat 02:51
    Permalink

    rockstargamesin kolombiyada ofis açacağı hiç aklıma gelmemişti ama doğru olabilir 🙂

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: